KONST / Litografier / Litografi 11482681

nr 1148 2681

Stellan Mörner

(1896-1979), Sverige

Litografi, Signerad och numrerad 26/125, motivet: 20x28

Stellan Mörner, född 1896 i Örebro, död 1979, svensk målare och scenograf.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 december 2017
kl 19:08:44

3/12 23:59:03 1      ledande budet*

Stellan Mörner

Läs mer om Stellan Mörner